Umowa o pracę - Investment Analyst (Warsaw)
SonarHome Sp. z o.o. Krucza 50, Warszawa, Polska 22 maja 2019

Uważamy że rynek nieruchomości desperacko domaga się “dotknięcia przez technologię”. Sądzimy też, że konsument powinien móc dowiedzieć się o szukanym mieszkaniu oraz okolicy jak najwięcej online. Wierzymy, że 90% oglądanych mieszkań to strata czasu. Chcemy zlikwidować tę nieefektywność poprzez stworzenie najlepszej technologii jak również najdokładniejszej bazy wiedzy o nieruchomościach oraz rynku.

Zakres obowiązków:

  • bieżące analizy rynku nieruchomości w Warszawie

  • rozwój wewnętrznej bazy wiedzy o rynku nieruchomości w Warszawie

  • analiza potencjału inwestycyjnego mieszkań zgłoszonych do sprzedaży przez naszych klientów w Warszawie

  • wizyty w mieszkaniach naszych klientów w celu weryfikacji standardu i stanu technicznego

  • wsparcie w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych dotyczących zakupu poszczególnych mieszkań na terenie Warszawy

Wymagania

  • umiejętności analityczne

  • umiejętność sprawnego korzystania z Google Spreadsheets, MS Excel

  • umiejętność pracy w zespole, a także samodzielnej organizacji pracy

  • zainteresowanie rynkiem nieruchomości

Oferujemy

  • wynagrodzenie brutto: 3 500 – 4 500 zł miesięcznie

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy – WeWork Krucza 50

  • dużą elastyczność w godzinach pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • możliwość współtworzenia produktu technologicznego, zmieniającego rynek nieruchomości i finansowania nieruchomości mieszkaniowych

Wymagane dokumenty

CV