Staż/praktyki - Intern in Business Control Department
Volvo Polska Sp. z o.o. Aleja Katowicka 215, Rusiec, Polska 18 stycznia 2018

Volvo Group jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, morskich i stacjonarnych układów napędowych. Volvo Group dostarcza również kompletne rozwiązania finansowe i serwisowe. Volvo Group, mająca główną siedzibę w Göteborgu. Zatrudnia około 95,000 osób, prowadzi działalność produkcyjną w 18 krajach i jest obecna na ponad 190 rynkach.

Obowiązki:

  • Wsparcie przy zamykaniu miesiąca
  • Przygotowywanie i terminowe dostarczanie analiz finansowych wyników biznesowych, prognozowanie
  • Wsparcie przy weryfikowaniu Planu Biznesowego oraz prognoz dotyczących rynku Baltic Sea Market
  • Uczestniczenie w przygotowywaniu raportów finansowych oraz w innych projektach związanych z kontrolingiem

Wymagania

Wymagane kompetencje:

  • Umiejętność samodzielnej pracy w wielokulturowym środowisku
  • Podstawy finansów, kontrolingu lub kierunków pokrewnych
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Bardzo dobra znajomość Excel i Power Point
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Status studenta

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Współpracę z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora
  • Odpowiedzialną i pełna wyzwań pracę
  • Najwyższe standardy kultury organizacyjnej opartej na szwedzkich wzorcach

Wymagane dokumenty

CV