Inna forma zatrudnienia - Inspektor
Intertek Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 29 marca 2019

Kariera w Intertek Polska oznacza, że będziesz wykorzystywać swoje umiejętności i wiedzę w celu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produktów i usług używanych przez miliony ludzi na całym świecie. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług ATIC (Assurance, Testing, Inspection and Certification) z ponad 42 000 osobami w 1000 lokalizacjach w ponad 100 krajach. Intertek ceni kreatywnych i innowacyjnych pracowników, którzy pomagają klientom chronić ich markę i osiągać sukcesy. Chcesz dołączyć do jednego z najbardziej zaufanych partnerów na świecie do zapewnienia jakości?

Poznaj nas bliżej:
• Jesteśmy globalną rodziną, która ceni różnorodność.
• Zawsze robimy to, co należy. Z precyzją i z pasją.
•  Ufamy sobie nawzajem.
•  Kształtujemy naszą przyszłość.
•  Wspieramy zrównoważony rozwój.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości, ilości oraz oznakowania produktów przed wysyłką zgodnie z wytycznymi

  • Kontrola załadunków towarów na kontener

  •  Kontakt z klientem w celu awizacji inspekcji

  •  Kompletowanie raportów z inspekcji

Wymagania

Wymagania:

·       Mile widziani studenci, absolwenci studiów takich jak Towaroznawstwo, Zarządzanie i Inżynieria   Produkcji itp. oraz osoby z doświadczeniem w inspekcjach towarów

·       Chęć do nauki i rozwoju w przeprowadzaniu inspekcji jakościowych

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

·       Dobra organizacja pracy, obowiązkowość, dokładność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

·       Prawo jazdy kat. B, możliwość wykorzystania prywatnego auta do dojazdu

Mile widziane osoby z woj. mazowieckiego lub świętokrzyskiego.

Praca w niepełnym wymiarze godzin. Preferujemy dyspozycyjność w godzinach porannych.

Oferujemy

Firma oferuje szkolenie wdrażające oraz cykliczne szkolenia rozwojowe.

Możliwe różne formy zatrudnienia do negocjacji. Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagane dokumenty

CV