Umowa zlecenie - Inspektor rolnictwa ekologicznego w jednostce certyfikującej
Centrum Jakości AgroEko Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska 16 sierpnia 2017

Jednostka certyfikująca systemy jakości żywności:

• rolnictwo ekologiczne
  • system gwarantowanej jakości żywności (QAFP)
  • integrowana produkcja roślin
  • Pork Quality System (PQS)
Umowa zlecenie - Inspektor rolnictwa ekologicznego w jednostce certyfikującej

Wykonywanie kontroli u producentów zgłoszonych w ramach działalności prowadzonej przez jednostkę na terenie całego kraju.

• wykształcenie co najmniej średnie rolnicze lub techniczne związane z rolnictwem, zootechniką lub ogrodnictwem.
  • mile widziane doświadczenie.
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • posiadanie samochodu
  • posiadanie przenośnego komputera
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w terenie
  • bezkonfliktowość
  • komunikatywność
  • systematyczność i dotrzymywanie terminów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o składanie aplikacji. Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy w zakresie prowadzenia kontroli systemu rolnictwa ekologicznego, QAFP lub Integrowanej Produkcji Roślin.

W pierwszej połowie września planujemy rozpoczęcie prowadzenia szkoleń teoretycznych. Dla osób, które zdadzą państwowy egzamin na Inspektów Rolnictwa Ekologicznego, gwarantujemy bezpłatne szkolenie praktyczne niezbędne przed samodzielnym wykonywaniem kontroli.

CV i list motywacyjny na adres sekretariat@agroeko.com.pl z dopiskiem „Inspektor sggw”