Staż/praktyki - IDEAlna Praktyka w Departamencie Prawnym – Program Praktyk Letnich w Idea Banku
Idea Bank S.A. Przyokopowa, Warszawa, Polska 3 lipca 2018

Idea Bank – to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych banków w Polsce, a nawet na świecie. Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców prowadzących małe, średnie i duże biznesy.

• IDEAlna praktyka to szansa dla studentów chcących poznać w praktyce jeden z obszarów funkcjonowania Banku oraz zdobyć wiedzę na temat specyfiki działania instytucji finansowej.
  • Dołącz do naszego zespołu i rozwiń skrzydła z Idea Bankiem, Bankiem nr 1 dla Przedsiębiorców! 🙂

Wystarczy, że:

• jesteś Studentką/Studentem I-III roku Prawa lub Administracji,
  • jesteś dyspozycyjny w okresie 1-3 miesięcznych praktyk,
  • bardzo dobrze znasz pakiet Microsoft Office,
  • jesteś komunikatywny i pozytywnie nastawiony do wykonywanych zadań,
  • potrafisz pracować w grupie.

• Płatną praktykę w Departamencie Prawnym,
  • Nabycie praktycznych umiejętności,
  • Samodzielną realizację zadań pod okiem eksperta,
  • Opiekuna, który wdroży Cię w obowiązki,
  • Poznanie specyfiki pracy w jednym z najszybciej rozwijających się banków.
  • Szansę na zdobycie kompleksowej wiedzy na temat procesów i zasad funkcjonowania instytucji finansowej oraz obszaru prawa.