Umowa zlecenie - HOSTESSA/HOST – Warszawa – 29 zł brutto/h
OEX Cursor Warszawa, Polska 19 stycznia 2021

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy osób do współpracy jako:

HOSTESSA/HOST

KONCERN TYTONIOWY

Miejsce pracy: Warszawa, sklepy detaliczne, galerie handlowe i lokalne eventy

Zadania:

  • budowanie wizerunku marki na rynku
  • przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów dla marki

Wymagania

Poszukujemy osób, które:

  • są dyspozycyjne minimum 3 dni w tygodniu (opcjonalnie: w tym w weekendy)
  • są przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia
  • łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

Oferujemy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie – 29 zł brutto/h
  • atrakcyjne bonusy uzależnione od wyników
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy w ramach ustalonego harmonogramu
  • bardzo miłą atmosferę pracy
  • przeszkolenie w zakresie prezentowanego produktu
  • stałą opiekę koordynatora projektu
  • możliwości awansu

CO ZROBIĆ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI?

Niewiele – wypełnij nasz formularz rekrutacyjny, który nam umożliwi kontakt z Tobą 🙂

Wymagane dokumenty

CV