Umowa zlecenie - Hostess
Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o. Nadarzyn, Polska 13 grudnia 2017

Firma Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o. jest organizatorem Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2018 oraz wydawcą czasopism „Las Polski”, „Drwal”, „Brać Łowiecka”, „Bez Pługa” i „Jagodnik”, a także właścicielem agencji reklamowej.

Poszukujemy hostess i hostów na targi TSW 2018 – 09.01.-11.01.2018

Miejsce targów: Nadarzyn k. Warszawy (zapewniamy  bezpłatny transport).

Zadania:

  • godne reprezentowanie firmy
  • dystrybucja materiałów promocyjnych
  • udzielanie klientom niezbędnych informacji

Wymagania

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • umiejętność znalezienia się w różnych sytuacjach
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziane także inne języki obce)
  • status ucznia lub studenta
  • wiek 18 – 26 lat
  • dyspozycyjność w podanym terminie

Oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę na podstawie umowy zlecenie podczas międzynarodowych targów.

Proponujemy wynagrodzenie w wysokości 20 zł netto/godzinę.

Wymagane dokumenty

CV