Umowa o pracę - HelpDesk
BAKK Ciołka 10, Warszawa, Polska 5 kwietnia 2017

Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla kancelarii prawnych i windykacyjnych. Jest to najnowocześniejsze w Polsce rozwiązanie typu ERP w branży windykacji.

Zadania:

• Wsparcie merytoryczne i techniczne dla użytkowników oprogramowania

• Weryfikacja zgłoszeń

• Współpraca z zespołem projektowym podczas wdrożeń aplikacji

• Udział przy tworzeniu testów aplikacji

• Współtworzenie dokumentacji projektowej

• Prowadzenie szkoleń dla użytkowników

Wymagania

• Znajomość języka SQL i T-SQL

• Znajomość bazy danych Microsoft SQL Serwer

• Umiejętność spojrzenia na problem ze strony użytkownika

• Umiejętność pracy w zespole

• Znajomość angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

• Podstawowa znajomość języka C#

• Umiejętności administracyjne w zakresie SQL/Windows

• Doświadczenie w pracy bezpośredno z klientem, dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

• Znajomość i rozumienie tematyki windykacyjnej lub procesów bankowych

Oferujemy

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

• Stały rozwój zawodowy

• Przyjazną atmosferę

• Nowoczesną organizację struktury pracy

• Elastyczne i indywidualne podejście

• Kartę MultiSport

Wymagane dokumenty

cv