Inna forma zatrudnienia - Guwernant(-ka) Opiekun(-ka) do dzieci
Danuta Rzeczkowska Śródmieście, Warszawa, Polska 13 sierpnia 2019

Hej. Jestem single mom & bussineswoman. Szukam osoby, która pomoże mi to pogodzić, wesprze w opiece nad dziećmi i domem, a tym samym zyska moją dozgonną wdzięczność 😊

  • Zadanie: opieka nad Eryką 13lat, Michaliną 11lat.
  • Gdzie: Powiśle
  • Kiedy: Od 09-2019
  • Na stałe: pon – piątku od 15.00/16.00 do 20.00 (godz. orientacyjne w zależności od planu zajęć szkolnych)
  • Dodatkowo, w umówione dni, opieka wieczorna i weekendowa. Będziemy ustalać na bieżąco, dopasowując się wzajemnie , bez konieczności deklaracji dyspozycyjności już teraz

Obowiązki:

  • Opieka
  • Pomoc/motywowanie do odrabiania prac domowych (Misia)
  • Wożenie na zajęcia popołudniowe
  • Przygotowanie posiłków
  • Opieka nad psem
  • Dbanie o porządek w domu (bieżący)
  • Zakupy czasem

Wymagania

  • Kultura osobista, przyjazny stosunek do dzieci, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy (czynne 🙂 jeżdżenia będzie sporo)
  • Ekstra umiejętności (miłe widziane):
  • Angielski lub francuski czyli możliwość porozumiewania się z dziećmi w ramach praktyki drugiego języka
  • Znajomość któregoś z przedmiotów szkolnych zwłaszcza ścisłych:)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji od 1 500 do 4 000 (np osobie z możliwościami językowymi zaproponuje wyższą stawkę)
  • Samochód (jeśli nie ma własnego lub pokrycie kosztów)
  • Możliwość mieszkania u nas
  • Przyjazną atmosferę:)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny