Umowa o pracę - Gapyear jako Au Pair Szwajcaria 2018/ Kurs niemieckiego i przelot GRATIS
ProworkPL EDU Szwajcaria 19 października 2017

Gap Year Au Pair  USA i Europa

Gap Year i pobyty językowe u rodzin za granicą.
Program Au Pair USA i Europa. 19 lat doświadczenia!
ul. Warecka 8/46
00 – 040 Warszawa
Tel.: + 48 22 323 63 35
e-mail: prowork@prowork.com.pl
www: www.prowork.com.pl
facebook: FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland

Instagram: Proowrk.aupair

Planujesz Gap Year za granicą? Zostań Au Pair w USA , Anglii, Szwajcarii, Francji czy Islandiii szlifuj języki z native speakerami! Prowork Au Pair pomaga w doborze rodzin i organizacji całego wyjazdu. Kursy językowe + praca przy opiece nad dziećmi!
Au Pair to najtańszy i najlepszy sposób na podróże i naukę języków obcych!
Większość ofert Au Pair – opłacony przelot do rodziny! Skorzystaj z doświadczenia Prowork i zaplanuj swój  Au Pair Gap Year za granicą!

Dowiedz się co to jest Au Pair? Jak wyjechać za granicę? Program Au Pair to nauka i praca za granicą. Jeśli masz 18 – 29 lat, znasz angielki (lub inny język) i lubisz dzieci – zostań Au Pair!
Szczegółowe informacje znajdziesz na www.prowork.com.pl zarejestruj się i sprawdź czy możesz zostać Au Pair. Śledź aktualności i relacje  Au Pair z całego świata na www.prowork.com.pl   FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR , You Tube: Prowork Au Pair agency Poland , instagram: prowork.aupair

Jak zostać Au Pair w Szwajcarii? Jak wyjechać do Szwajcarii? Jeśli Masz 18- 29 lat skorzystaj z programu Au Pair Szwajcaria i wyjedź na rok do Szwajcarii! Zamieszkaj ze szwajcarską rodziną jako Au Pair i ucz się niemieckiego. Au Pair Szwajcaria z Prowork to najlepsza oferta na rynku! Bezpłatny kurs j. niemieckiego i przelot do Szwajcarii dla Au Pair. Roczne kontrakty z rodzinami szwajcarskimi i praca Au pair opieka nad dziećmi. Program Au Pair w Szwajcarii jest oficjalnym programem wymiany kulturowej. Firma Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce prowadzącym nabór do udziału w programie Au Pair Szwajcaria 2018. Program skierowany jest do młodych osób – absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Szwajcarii, szkolić niemiecki i podróżować! To również świetna opcja na #gapyear w Szwajcarii! Jeśli lubisz dzieci i chcesz spędzić rok w Szwajcarii i uczyć się języka niemieckiego skontaktuj sięz nami i sprawdź czy spełniasz podstawowe wymogi programu Au Pair Szwajcaria. Ponadto zobacz inne sprawdzone oferty z Prowork dla Au Pair USA i w Europie m.in Au Pair Anglia, Au Pair Francja, Au Pair Hiszpania, Au Pair Włochy i inne kraje gdzie możesz zamieszkać z rodziną za granicą i uczyć się języka obcego.

Obejrzyj filmik naszej byłej Au pair z USA, która wyjaśnia kto jest Au pair i o co w tym wszystkim chodzi!:

• Aupair w Szwajcarii  wiek uczestnictwa 18- 29 lat
  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)
  • kandydat/ka na wyjazd Au Pair musi być osobą niezamężną i bezdzietną

Au Pair w Szwajcarii ma zagwarantowane w zamian za opiekęnad dziećmi 30 godz/tydz:

• roczny kontrakt na pracę AU PAIR u rodziny szwajcarskiej
  • bezpłatny przelot z Polski do Szwajcarii
  • kieszonkowe 700 CHF miesięcznie
  • ubezpieczenie medyczne
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego
  • urlop  dla au pair Szwajcaria 5 tyg/rocznie