Umowa o pracę - European Finance Development Program
Mars Polska Warszawa, Polska 28 marca 2018

Mars Polska jest częścią rodzinnej firmy Mars, Incorporated obecnej w 78 krajach i oferującej kultowe marki m.in.: M&M’s®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Royal Canin®, Uncle Ben’s®.

W Marsie rozwijamy wysokiej klasy liderów, którym dajemy swobodę działania i oczekujemy od nich odpowiedzialności. Jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców. Zostaliśmy wyróżnieni jako jeden z Najbardziej Pożądany Pracodawca 2015 i 2016 w FMCG, HoReCa według specjalistów i menedżerów badania Antal International oraz jedno z Najlepszych Miejsc Pracy 2015 w Polsce i Najlepsze Miejsce Pracy 2016 w Europie według Instytutu Great Place to Work® w ocenie naszych Współpracowników.

Umowa o pracę - European Finance Development Program

European Finance Development Program  został zaprojektowany z myślą o dynamicznych, ambitnych osobach z dużym potencjałem.

Dostając się do naszego programu, od razu masz możliwość przełożenia swojej wiedzy teoretycznej na praktykę.  Znajdziesz się w dynamicznym zespole – otwartym na Twoje pomysły i zawsze chętnym do pomocy. W ciągu ok. trzech lat  trwania programu zrealizujesz trzy niezależne projekty w działach finansowych naszej organizacji, współpracując z wysokiej klasy menedżerami.  Będziesz miał także możliwość pracy za granicą przy jednym z projektów, jeśli naturalnie pojawi się taka potrzeba biznesowa i będzie ona zbieżna z Twoją ścieżką kariery. Możliwa jest także praca w jednej z firm będących częścią MARS Inc.: Royal Canin lub Wrigley. Każdy etap programu przyniesie nowe, coraz ambitniejsze wyzwania. Nad Twoim rozwojem będzie czuwać osobisty mentor, który będzie Cię wspierać podczas trwania całego projektu. Razem przygotujecie indywidualny plan rozwoju, który pomoże w określeniu Twojej ścieżki kariery.

Każdy skończony sukcesem projekt gwarantuje Ci awans. Od momentu rozpoczęcia współpracy podpisujesz umowę na czas nieokreślony i korzystasz z wszystkich benefitów pracowniczych.

• Student 4, 5 roku, lub absolwent do dwóch lat studiów ekonomicznych
  • Otwartość, pasja do finansów i chęć pozostania liderem w przyszłości
  • Doświadczenie w zakresie finansów i pasja
  • Świeże spojrzenie