Umowa o pracę - Elektronik
Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP Aleje Jerozolimskie 202, Warszawa, Polska 2 sierpnia 2018

PIAP jest instytutem badawczym, w którym badane i opracowywane są nowe technologie z zakresu: automatyki i robotyki przemysłowej, urządzeń pomiarowych, technologii IT, robotyki mobilnej, sztucznej inteligencji oraz systemów cybernetycznych. PIAP jest wiodącym światowym producentem antyterrorystycznych robotów mobilnych, uczestnikiem krajowych oraz międzynarodowych projektów badawczych a także organizatorem konferencji naukowych i targów branżowych.

Lider robotyki mobilnej w Polsce i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla biznesu poszukuje elektronika do zespołu pracującego z przyszłościowymi technologiami związanymi z systemami cybernetycznymi takimi jak: AR/VR, autonomia, sztuczna inteligencja, IoT, robotyka kosmiczna.

Zadania:

  • Projektowanie systemów cybernetycznych (dobór komponentów, technologii etc.),
  • Projektowanie i programowanie układów elektronicznych,
  • Uruchamianie oraz testowanie układów i systemów elektronicznych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej takiej jak: specyfikacja wymagań, dokumentacja wykonawcza, procedury testowe, raporty, itp.

Wymagania

Minimalne:

  • Wykształcenie wyższe z kierunku elektronika lub pokrewnego,
  • Znajomość programowania platform wbudowanych,
  • Znajomość Linux (zwłaszcza w platformach wbudowanych ARM, MIPS),
  • Umiejętność projektowania układów elektronicznych,
  • Umiejętność projektowania płytek drukowanych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (techniczny, komunikacja w mowie i piśmie),
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań.

Mile widziane:

  • Znajomość Altium Designer,
  • Znajomość ROS,
  • Znajomość C/C++, Python,
  • Znajomość Eclipse, GNU ARM,
  • Znajomość narzędzi: SVN, Git/GitLab, Redmine,
  • Doświadczenie w projektowaniu układów radiowych,
  • Doświadczenie w projektowaniu lub programowaniu FPGA,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem zależnym od doświadczenia oraz pozapłacowe dodatki dla pracownika,
  • Udział w ciekawych i ambitnych projektach komercyjnych oraz badawczo-rozwojowych,
  • Dużą autonomię w zakresie dobierania technologii i rozwiązań,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w bardzo dynamicznie rozwijającej się dziedzinie,
  • Wsparcie w publikowaniu wyników pracy oraz udział w konferencjach.

CV w mailu z tytułem „Elektronik (OSB)” na adres emiroslawska@piap.pl