Umowa o pracę - Elektromechanik- praca dla studenta, absolwenta!
La Lorraine Bakery Group Przemysłowa 1, Nowy Dwór Mazowiecki, Polska 30 maja 2019

Jesteś absolwentem elektrotechniki, automatyki lub pokrewnych kierunków?
Chciałbyś rozpocząć pracę w dziale utrzymania ruchu?
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Umowa o pracę - Elektromechanik- praca dla studenta, absolwenta!

Zakres obowiązków:
• bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną, w szczególności remontów planowanych oraz prac prewencyjnych;
• zagwarantowanie sprawnego działania maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości produkcji zakładu produkcyjnego;
• dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac;
• lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń w dziale objętym konserwacją, ich diagnozowanie i usuwanie lub współuczestniczenie w usuwaniu w celu zminimalizowania skutków i ograniczania czasu przestoju;
• współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesyłanie CV bądź kontakt telefoniczny pod numerem 606- 844- 741
Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w CV poniższej klauzuli:
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Technik Elektryk – Automatyk prowadzoną przez La Lorraine Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, która będzie ich Administratorem.
Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.”
*Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez La Lorraine Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych;

• umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym;

• mile widziane uprawnienia z grupy G1 1kV/G2/ G3 D i E, wózki widłowe/nożycowe;

• gotowość do pracy zmianowej (system ciągły: 6-18, 18-6, dwa dni wolne)

•  zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ oraz ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
    • świąteczne KARTY PRZEDPŁACONE
    • karty MULTISPORT, grupowe ubezpieczenie na życie