Inna forma zatrudnienia - Ekspert Finansowy
Open Finance S.A. Warszawa, Polska 21 maja 2019

Jesteśmy największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce. Kreujemy nowe spojrzenie na świat finansów osobistych pomagając naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania finansowe.

Open Finance jest miejscem dla osób ambitnych. Stwarzamy możliwości, które pozwalają naszym pracownikom rozwijać się, realizować pomysły, być osobami, którymi chcą być. Traktujemy naszych pracowników jak partnerów zachęcając do tworzenia firmy innowacyjnej, dbającej o klientów i dostarczającej najwyższą jakość usług na rynku finansowym.

EKSPERT FINANSOWY

To Ty decydujesz, jakim Ekspertem chcesz być – wybierz swoją specjalizację.

Od Ciebie zależy czy to będzie jeden czy kilka obszarów:

Ekspert ds. inwestycji,

Ekspert ds. kredytów gotówkowych,

Ekspert ds. produktów firmowych,

Ekspert ds. kredytów hipotecznych.

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

• obsługa klientów z portfela firmy w zakresie oferowanych przez nas produktów,

• realizacja celów sprzedażowych w wybranym przez Ciebie zakresie:

– inwestycji,

– kredytów gotówkowych,

– produktów firmowych,

– kredytów hipotecznych,

• budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

• aktywne pozyskiwanie klientów,

• tworzenie pozytywnego wizerunku Open Finance zapewniając najwyższe standardy obsługi klienta.

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:

• masz min. roczne doświadczenie w sprzedaży dowolnych produktów finansowych (inwestycje i ubezpieczenia na życie, kredyty gotówkowe, produkty firmowe, kredyty hipoteczne),

• interesujesz się tematyką finansową i chcesz się w niej rozwijać,

• łatwo nawiązujesz relacje i potrafisz o nie dbać,

• wykazujesz inicjatywę i działasz samodzielnie,

• jesteś nastawiony na realizację celów,

• znasz lokalny rynek finansowy.

Oferujemy

Co zyskujesz:

• pracę w stabilnej firmie cieszącej się rozpoznawalnością i zaufaniem klientów,

• ofertę 20 banków oraz kluczowych Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz Inwestycyjnych,

• narzędzia wspierające Cię w pracy: bank wiedzy, którykredyt, multiwniosek,

• rozwój zawodowy w ogólnopolskiej instytucji finansowej:

– profesjonalne szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta prowadzone przez praktyków,

– jasną ścieżkę rozwoju i awansu – 95% Dyrektorów Oddziałów pochodzi z awansu wewnętrznego,

• dobrą atmosferę pracy i wsparcie w zespole,

• dofinansowanie do: ubezpieczenie zdrowotne, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, nauka języka obcego,

• atrakcyjną ofertę najmu/leasingu samochodu,

• atrakcyjne konkursy dla pracowników.

Wymagane dokumenty

CV