Umowa zlecenie - Ekoedukator
ATMOTERM SA Nowoursynowska 166, Warszawa, Polska 9 kwietnia 2018

Atmoterm SA pomaga w rozwiązywaniu problemów środowiskowych mając na uwadze rozwój gospodarki. Dla naszego zespołu są to działania priorytetowe, dla których proponujemy kompleksowe usługi.

ATMOTERM® S.A. to nie tylko dostawca specjalistycznych usług, które. koncentrują się w kilku najważniejszych obszarach:
• tworzenie zintegrowanych systemów komputerowych wspomagających zarządzanie informacjami środowiskowymi, zapewniających rzetelność przygotowania merytorycznego, szybkość i intuicyjność obsługi i bezpieczeństwo danych
• usługi konsultingowe – m.in.: dedykowane konkretnym podmiotom ekspertyzy, analizy ryzyk prawno-środowiskowych oraz usługi outsourcingowe

Główne zadania:

  • Przekazywanie informacji na temat ogólnych zagadnień związanych z niską emisją i jakością powietrza oraz o możliwości uzyskania przez mieszkańców wsparcia w wymianie źródła ogrzewania na bardziej ekologiczne
  • Przeprowadzenie badania w formie krótkiej ankiety
  • Wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego

Wymagania

Poszukujemy osób:

  • Posiadających umiejętności komunikacyjne
  • O wysokiej kulturze osobistej
  • Angażujących się w wykonywane zadania
  • Dokładnych, skrupulatnych, rzetelnych

    Mile widziani studenci, studentki oraz osoby interesujące się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska.

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • Szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
  • Pracę dorywczą umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na podany poniżej adres, w temacie prosimy wpisać: Edukator – Imię i Nazwisko W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2016 r. poz. 922), przez Administratora Danych Osobowych ATMOTERM S.A. ul. Łangowskiego 4, 45-031 Opole. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia”.