Umowa o pracę - DYSPOZYTOR
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Zabraniecka 4, Warszawa, Polska 28 marca 2018

Firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów.

Opis stanowiska:

  • wystawianie, rozliczanie i wstępna weryfikacja kart drogowych i innych dokumentów eksploatacyjnych,
  • nadzorowanie i kontrolowanie posiadanych uprawnień kierowców oraz operatorów do obsługi

pojazdów i sprzętu,

  • nadzór i kontrola ważności dokumentów jednostek taborowych,
  • bieżące monitorowanie w systemie informatycznym logowania oraz aktualnego stanu zaawansowania prac załóg w terenie,
  • analizowanie stopnia realizacji zadań poszczególnych załóg,
  • prowadzenie  rejestru zdarzeń w książce dyspozytorskiej,
  • sporządzanie w formie elektronicznej dziennych raportów,
  • nadzór nad prawidłowym działaniem systemu informatycznego wspierającego zarządzanie flotą.

Wymagania

Wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki transport, logistyka,
  • wysokie zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań,
  • dobra znajomość MS Office (Word, Excel) oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność organizowania pracy,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.

Wymaganie  mile widziane:

  • znajomość obsługi systemu XTrack.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w systemie zmianowym (12 godzin, 7 dni w tygodniu) na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • świadczenia socjalne,
  • miłą atmosferę współpracy w zespole.

Zainteresowane osoby proszone są o składanie CV drogą elektroniczną, wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia: nr ref. Dys3/18 na adres: rekrutacja@mpo.com.pl