Staż/praktyki - Dwuletni program managerski
Cargill Wołoska 22, Warszawa, Polska 19 września 2017

Firma Cargill od ponad 150 lat oferuje usługi i produkty spożywcze, rolne, finansowe i przemysłowe klientom na całym świecie. 150 tys. naszych pracowników w 70 krajach z pasją i zaangażowaniem troszczy się o wyżywienie mieszkańców naszej planety w sposób odpowiedzialny, zmniejszając negatywny wpływ na środowisko naturalne oraz dbając o rozwój społeczności, w których żyjemy i pracujemy. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cargill.com

Staż/praktyki - Dwuletni program managerski

Cargill Agricultural Supply Chain (CASC) łączy producentów i użytkowników zbóż i roślin oleistych na całym świecie w zakresie pozyskiwania, przechowywania, handlu, przetwarzania i dystrybucji zbóż i roślin oleistych, jak również oferuje szereg usług finansowych, zarządzania ryzykiem.

CASC to pięć grup biznesowych – Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azja i Pacyfik, Europa- Bliski Wschód i Afryka (EMEA) oraz World Trading. Handlujemy zbożami i roślinami oleistymi w tym pszenicą, kukurydzą, jęczmieniem, rzepakiem, śrutami roślin oleistych oraz olejami i biopaliwami.

Cargill Poland zaprasza do udziału w Programie Managerskim, w dziale handlowym towarów masowych (DZIAŁ ZBÓŻ), którego celem jest przygotowanie kandydatów do pełnienia funkcji kierowniczych.

Program Managerski to 2 lata pełne wyzwań i intensywnego rozwoju. Uczestnik programu pozna funkcjonowanie działu handlu towarami masowymi, zdobędzie wiedzę z obszaru finansów i logistyki, a także rozwinie swoje zdolności interpersonalne

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

 

 • studiujesz/ukończyłeś kierunek ekonomiczny lub rolniczy
 • interesuje Cię analizowanie złożonych zagadnień biznesowych
 • płynnie posługujesz się angielskim
 • excel nie ma przed Tobą tajemnic
 • świetnie odnajdujesz się w zespole, ale potrafisz też pracować samodzielnie
 • z chęcią wyjedziesz na kilka miesięcy do innego kraju w Europie
 • pasjonujesz się śledzeniem rynków finansowych i towarowych

Oferujemy

 • zatrudnienie na umowę o pracę
 • bogaty pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, pakiet sportowy, ubezpieczenie NNW)
 • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
 • po ukończeniu programu z sukcesem: awans i dalszy rozwój kariery w dziale handlowym

Cv i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą Apply Online.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm”


Wymagane dokumenty

CV w języku angielskim, list motywacyjny