Umowa o pracę - doradca/stażysta doradca
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Grodzisku Mazowieckim Kozerki 19 stycznia 2021

Działalność doradcza Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w głównej mierze ukierunkowana jest na poprawę konkurencyjności polskiego sektora rolnego, poprawę warunków pracy i życia na polskiej wsi, podnoszenie poziomu kwalifikacji zawodowych mieszkańców obszarów wiejskich województwa mazowieckiego.

Główne obowiązki:

  • wypełnianie wniosków lub innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o pomoc finansową lub współfinansowanie ze środków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i dokumentacji niezbędnej w rachunkowości oraz kredytowaniu w gospodarstwach rolnych,
  • sporządzanie kalkulacji w celu badania opłacalności produkcji rolnej,
  • organizacja i prowadzenie szkoleń w zakresie wdrażania i upowszechniania postępu rolniczego

Wymagania

Wykształcenie:

  • wyższe rolnicze i pokrewne,

Wymagania konieczne:

  • znajomość problematyki z zakresu doradztwa rolniczego, w tym aktualnych przepisów dotyczących pomocy rolnikom z funduszy Unii Europejskiej,
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat B.

Wymagania pożądane

  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • dokładność, odpowiedzialność, cierpliwość, pracowitość,
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 stycznia 2005 r. t.j. Dz. U. z 2014.1124 ze. zm.,
  • rozwój zawodowy w kierunku stanowiska,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny