Umowa o pracę - Doradca Techniczno-Handlowy / rolnictwo
Timac Agro Polska Sp. z o.o. Wybrzeże Kościuszkowskie 47, 00-347 Warszawa, Polska 1 lutego 2021

TIMAC AGRO jest firmą handlową, specjalizującą się w produkcji nawozów granulowanych oraz płynnych, służących do odżywiania roślin.  Zajmujemy się także problematyką żywienia zwierząt. Dostarczamy na rynek innowacyjne produkty przeznaczone do żywienia zwierząt hodowlanych.

Twoje zadania to:

  • Wizyty w gospodarstwach i profesjonalne doradztwo w produkcji roślinnej i zwierzęcej.
  • Planowanie i raportowanie swojej pracy.
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.
  • Wizyty serwisowe w gospodarstwach.
  • Budowanie bazy klientów i dbanie o relacje z nimi.
  • Reprezentowanie Firmy podczas imprez wystawienniczych.

Wymagania

Dołącz do nas jeśli:

  • Masz umiejętności handlowe.
  • Znasz branżę agro / znasz rynek rolniczy / masz doświadczenie w branży.
  • Posiadasz wyższe wykształcenie (mile widziane rolnicze).
  • Czerpiesz satysfakcję ze sprzedaży oraz kontaktów z klientami.
  • Pasjonujesz się rolnictwem.
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Doradcy oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • 6-tygodniowy pełnopłatny okres wdrożeniowy.
  • Stabilne wynagrodzenie zasadnicze.
  • Co miesiąc atrakcyjne prowizje od zrealizowanej sprzedaży, bez górnych progów sprzedażowych!
  • Samochód służbowy, komputer, telefon z możliwością wykorzystania w celach prywatnych.
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w Medicover, dopłatę do karnetu Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego PZU, dopłaty do wypoczynku i rekreacji.

Prześlij do nas CV za pomocą formularza

Wymagane dokumenty

cv