Umowa zlecenie - Doradca klienta (praca w trybie zdalnym)
ICAN Institute Warszawa aleja niepodległości 18 5 kwietnia 2017

Szukasz pracy, która z jednej strony zapewniłaby Ci elastyczny grafik, z drugiej dobre pieniądze, a z trzeciej – pozwoliłaby Ci na satysfakcjonujący rozwój zawodowy i osobisty?

Jeśli tak, zapraszamy Cię do nieustraszonego zespołu –sprzedawców w ICAN Institute, wydawcy magazynu „Harvard Business Review Polska”.

Umowa zlecenie - Doradca klienta (praca w trybie zdalnym)
  • Docieramy do przedsiębiorców i kadry zarządzającej w całym kraju. Rozmowa z takimi klientami to spore wyzwanie, ale daje mnóstwo satysfakcji, gdy przekonasz ich, że warto traktować Cię jako partnera biznesowego, a nie kogoś, kto dzwoni, by marnować ich czas. Nasi trenerzy i najlepsi sprzedawcy pokażą Ci, jak to osiągnąć.

• Otrzymasz od nas wiele gotowych wzorów e-maili do klientów, ale oczekujemy od Ciebie także umiejętności samodzielnego tworzenia tego typu tekstów – z zachowaniem odpowiedniego tonu oraz… bez błędów ortograficznych i literówek.
  • Na pozyskiwaniu nowych klientów, rozwijaniu relacji z nimi oraz pielęgnowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Możemy się założyć, że zanim zadzwonisz do pierwszego klienta, wysprzątasz gruntownie biurko, a potem co najmniej 10 razy wyciągniesz rękę, by aktywować połączenie, po czym z wahaniem ją cofniesz. Skąd to wiemy? Też przez to przechodziliśmy… Teraz nie mamy żadnych oporów, by zadzwonić do zupełnie obcej osoby i zacząć rozmowę. Z Tobą będzie tak samo!

•          praca dla ludzi, którzy potrafią się przyznać do błędu, lecz nie zrażają się niepowodzeniami

• Nasza oferta została przygotowana z myślą o wymagających przedstawicielach elity biznesowej. Ręczymy za jakość naszych produktów i usług: sprzedajemy rozwiązania wysoko cenione przez naszych klientów – takie, z których sami chętnie korzystamy.

• Oferujemy solidną podstawę i nielimitowany system prowizyjny. Rekordowa pensja miesięczna to na razie 12 727,43 zł netto, ale nikt nie zabroni Ci mierzyć jeszcze wyżej 🙂

• Poznasz sprawdzone praktyki sprzedaży konsultacyjnej i w formie symulacji zmierzysz się z sytuacjami, które czekają Cię w późniejszej pracy. Później przez cały czas będziesz mógł liczyć na naszą pomoc.

• Bardzo szybko możesz awansować na starszego doradcę klienta, a w kolejnym kroku na menedżera rozwiązań biznesowych.

• Dzięki temu w prosty sposób możesz połączyć pracę ze studiami, opieką nad dzieckiem lub przygotowaniami do mistrzostw w karate.

• Możesz w nieograniczony sposób korzystać z zasobów wiedzy „Harvard Business Review Polska” dla własnych potrzeb, np. przygotowując pracę magisterską z zarządzania czy doszkalając się w interesujących Cię obszarach biznesowych (np. marketingu, zarządzaniu zespołem, sztuce negocjacji itp.). Warto podkreślić, że oprócz dostępu do Biblioteki Wiedzy HBRP (26 000 stron opracowań!) oferujemy naszym sprzedawcom atrakcyjne możliwości rozwoju biznesowego, np. w formie webinariów (seminariów online) lub tematycznych ścieżek e-learningowych.

• Mamy naprawdę fajny zespół. Wspieramy się, wspólnie żartujemy, świętujemy małe i duże sukcesy jesteśmy w stałym kontakcie online.

To jak, masz odwagę zrobić decydujący krok w stronę fantastycznej kariery?

Jeśli tak, prześlij swoją aplikację na adres: rekrutacjacc@hbrp.pl