Umowa o pracę - Doradca Klienta – OBI ul.Puławska 427
OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o. Puławska 427, Warszawa, Polska 20 listopada 2018

OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji. W Europie zarządza ponad 600 marketami: przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni – Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech. W Polsce pod marką OBI działa już 60 marketów zlokalizowanych w 40 miastach. Pierwszy z nich otwarto w 1998 r. w Tychach. Od tego czasu wciąż otwierane są nowe obiekty, a Zarząd OBI nadal planuje dalszy, intensywny rozwój sieci w Polsce. OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług.

Umowa o pracę - Doradca Klienta – OBI ul.Puławska 427

• Zapewnianie profesjonalnej obsługi w sklepie

• Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach

• Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI