Umowa o pracę - Doradca Klienta
4Life Direct Sp. z o. o. Chmielna 132, 00-401 Warszawa, Polska 27 maja 2019

4Life Direct to jeden z najszybciej rozwijających się pośredników ubezpieczeniowych w Europie. To co nas wyróżnia, to pasja z jaką pracujemy, dynamika działania i innowacyjne podejście. Praca z 4Life Direct to niepowtarzalna szansa na rozwój osobisty i zawodowy na szczeblu międzynarodowym.

Twoje zadania:

  • Pierwsze dwa tygodnie, to czas szkolenia, czyli wdrożenie- oczywiście pod okiem naszych fachowców!
  • Po tym czasie będziesz realizował się przy sprzedaży prostych ubezpieczeń na życie
  • Przez cały czas będziesz wspierany przez koordynatorów, trenerów i kolegów z pracy
  • Z czasem staniesz się fachowcem i zdobędziesz doświadczenie w prestiżowej firmie!
  • Co 3 miesiące będziesz z nami świętował sukces swój, zespołu, firmy – imprezy integracyjne, kolacje – to nasza tradycja

Wymagania

Jeśli:

  • Masz dar przekonywania i lubisz rozmawiać z ludźmi
  • Wysokość wynagrodzenia za Twoją pracę jest dla Ciebie ważna
  • Chcesz żebyśmy nauczyli Cię jak skutecznie sprzedawać
  • Liczysz na dodatkowe bonusy – kartę multisport i prywatną opiekę medyczną
  • Istotna jest dla Ciebie przyjazna atmosfera w pracy

To czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy

Mamy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Gwarantowaną podstawę
  • Premie bez górnego limitu!
  • Szkolenia wstępne, szkolenia uzupełniające
  • Możliwość rozwoju
  • Ciągłe wsparcie przełożonych i trenerów
  • Liczne konkursy i motywatory

Wymagane dokumenty

CV