Umowa o pracę - Doradca Handlowy ds. Środków Ochrony Roślin
Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 8 maja 2019

Jeden z największy koncernów chemicznych na świecie, oferująca produkty do różnych branż i sektorów. W związku z rozwojem Działu Rozwiązań dla Rolnictwa (Agriculture) poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Handlowego ds. Środków Ochrony Roślin, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż środków ochrony roślin.

Umowa o pracę - Doradca Handlowy ds. Środków Ochrony Roślin
  • Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za planowanie rozwoju strategii sprzedaży i promowania produktów środków ochrony roślin w regionie woj. mazowieckiego i podlaskiego.
  • Doradca Handlowy będzie organizował i odbywał spotkania w punktach handlowych, u obecnych i przyszłych klientów firmy, badał potrzeby oraz zbierał informacje z branży agro na podległym regionie.
  • Ponadto, na co dzień będzie aktywnie promował markę poprzez organizację szkoleń i wydarzeń dla klientów oraz uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych.
  • Będzie to praca mobilna w trybie home office, raportowanie w systemie CRM.

• Poszukujemy osób z doświadczeniem i znajomością branży rolnej, preferowana branża środków ochrony roślin.
  • Wykształcenie kierunkowe (rolnictwo i pokrewne) oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.
  • Poszukujemy osób samodzielnych, lubiących pracę z ludźmi, dobrze zorganizowanych gotowych od odbywania podróży służbowych.

• Nasz Klient oferuje stabilną i ciekawą pracą dla jednego z największych koncernów chemicznych na świecie, możliwość rozwoju w firmie z rozpoznawalną marką oraz wysokim udziale w rynku.
  • Firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę, zapewnia wszystkie narzędzia do pracy (samochód do użytku prywatnego, komputer, telefon, tablet), dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia nażycie, dofinansowanie do nauki języków, bony lunchowe i świątecznie, liczne szkolenia oraz dostęp do platformy kafeteryjnej).

Aktualne CV