Inna forma zatrudnienia - Doradca ds. Ubezpieczeń na Życie
TU Allianz Życie Polska SA Łopuszańska, Warszawa, Polska 28 czerwca 2016

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat obecności w Polsce Grupa Allianz, rozwijając się dynamicznie, stała się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego.

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych,
  • realizacja zadań sprzedażowych,
  • inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa Klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży będzie atutem
  • komunikatywności i entuzjazmu
  • gotowości do pracy na własny rachunek na preferencyjnych warunkach

Oferujemy

Otrzymasz:

  • profesjonalne szkolenie wprowadzające w pracę w zawodzie,
  • możliwość wsparcia finansowego w okresie pierwszych 12 m-cy,
  • opiekę Menadżera,
  • atrakcyjny system prowizyjny, konkursy lokalne i ogólnopolskie,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • ofertę produktową dopasowaną do potrzeb Klientów,
  • realny wpływ na budowanie nowej struktury sprzedażowej.

Wymagane dokumenty

cv