Umowa o pracę - Doradca ds. obsługi klienta i magazynu
Doradca ds. obsługi klienta i magazynu Ożarów Mazowiecki, Polska 24 marca 2021

Serwis Drzewny S.C. D. Burzykowski A. Sobolewski to firma działająca od 20 lat w branży drzewnej.

Zakres obowiązków:

  •  obsługa bieżąca klientów
  • obsługa klientów poprzez internetowy kanał dystrybucji
  • sporządzanie i wysyłanie ofert handlowych
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • przyjmowanie i wprowadzanie dostaw
  • kompletowanie i realizacja wysyłek drobnicowych i paletowych
  • kontrola stanów magazynowych, okresowa inwentaryzacja

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (głównie Excel)
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie
  • motywacja do poszerzania wiedzy branżowej

Oferujemy

  • umowę o pracę / umowa zlecenie
  • pełen etat / praca na zlecenie
  • stabilne warunki zatrudnienia

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na adres: daniel.burzykowski@serwisdrzewny.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami