Inna forma zatrudnienia - Doradca ds. nieruchomości
Home Broker S.A Warszawa, Polska 2 listopada 2017

Home Broker SA – lider rynku nieruchomości w Polsce – świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Poprzez szeroki wachlarz usług, Klienci mogą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomości, w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań. Home Broker to kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji. Do dyspozycji Klientów jest ponad 400 doświadczonych doradców w 40 oddziałach w całej Polsce.

Zakres obowiązków

  • zdobywanie kontaktów do klientów zainteresowanych sprzedażą mieszkań
  • dokonywanie analizy rynku nieruchomości,
  • tworzenie opisów nieruchomości i ich okolic a także przygotowywanie ich wizualizacji,
  • prezentowanie proponowanych lokali klientom
  • opracowywanie dokumentacji całej transakcji
  • przeprowadzanie transakcji kupna – sprzedaży

Wymagania

  • komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • otwartość na nowe wyzwania
  • determinacja w realizacji celów
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie i nastawienie na sukces

Oferujemy

  • możliwość zarabiania wielokrotność średniej krajowej
  • merytoryczne przygotowanie, w tym kurs szkoleniowy z częścią teoretyczną i praktyczną
  • pracę w doświadczonym zespole o silnej motywacji do osiągania sukcesów
  • ścieżkę kariery wspierającą rozwój osobisty
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy komputer, telefon oraz miesięczne benefity

Wymagane dokumenty

CV