Umowa o pracę - Dobry start z GEMIUSem!
Gemius SA Postępu, Warszawa, Polska 8 lutego 2017

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Jesteśmy na rynku już kilkanaście lat, ale nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.

Informacje, które dostarczamy to m.in. dane socjogeograficzne internautów na wybranych rynkach. Są to również dane analityczne o liczbie odwiedziny na konkretnych witrynach oraz dane o ilości reklam publikowanych w internecie. Wycinek tego co robimy znajdziesz na: Hot GemiusAdReal czy Ranking.pl.

Umowa o pracę - Dobry start z GEMIUSem!

Jesteś studentem ostatnich lat studiów, 
bądź świeżo upieczonym Absolwentem?

Zacznij pracować w GEMIUSie!

Jeśli szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych, jesteś ciekawy pracy w rozwojowej branży, jaką jest badanie internetu i rozumiesz znaczenie takich terminów jak:  cookies,  witryny, streamingi czy aplikacje,  ta oferta jest dla Ciebie!

Proponujemy Ci start w branży badań internetowych, gdzie po kilku miesiącach nie będzie Ci straszna praca na Linuxie czy HTML5. W ramach realizowanych zadań będziesz odpowiedzialny za kontakt z wewnętrznymi Klientami naszej firmy, pracę przy badaniu z danymi oraz nad aspektami technicznymi.

Stawiamy na różnorodność oraz potencjał kandydatów, nasza oferta skierowana jest za równo do osób z wykształceniem humanistycznym, społecznym, jak i po naukach ścisłych.

Wymagania

Może?

  • lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą otwartą i z poczuciem humoru,
  • chętnie i szybko się uczysz,
  • lubisz pracę z danymi, analizowanie i wyciąganie wniosków,
  • jesteś dociekliwy, szukasz nieszablonowych rozwiązań,
  • posiadasz zdolności organizacyjne i chcesz samodzielnie koordynować powierzone Ci projekty,
  • możesz dołączyć do naszego zespołu w pełnym wymiarze godzin,
  • praca z językiem angielskim jest dla Ciebie atutem,
  • oraz nie straszne Ci równanie:  6:2(2+1)

Jeśli TAK to daj nam się poznać i APLIKUJ


Oferujemy

Nasi pracownicy o firmie:

Gemius jest wręcz idealnym miejscem na pierwszą pracę! Luźna atmosfera sprawiła, że przejście z etapu studiowania na ścieżkę kariery zawodowej nie było skokiem na głęboką wodę. Współpracownicy (a tych mamy cały przekrój – od Programistów po Sprzedaż) są pomocni i wyrozumiali, więc bardzo szybko i bez stresu można chłonąć potrzebną wiedzę. Zdecydowanie polecam!

Kasia, Internet Analyst

Gemius jest świetnym miejscem na pierwszą pracę, bo można nabierać doświadczenia pod okiem wspierających przełożonych, którzy pozwalają też na dużą samodzielność. Nie ma chyba studiów, które przekazywałyby wiedzę potrzebną w naszej codziennej pracy, przyrost wiedzy jest więc znaczny i nieustający.  Osobiście cieszy mnie też to, że  językiem używanym w 90% komunikacji jest angielski, dzięki czemu cały czas mogę go szlifować.

Agnieszka, Analyst

W codziennej pracy mam okazję poznać innowacyjną metodologię badania Internetu, wykorzystuję ciekawe narzędzia i mam wpływ na kierunek rozwoju badania. Jednak przede wszystkim Gemius to ludzie, a utrzymaniu świetnej atmosfery sprzyjają spore budżety integracyjne :). Przełożeni dbają o rozwój pracowników, więc tylko od Ciebie zależy, jak pokierujesz swoją karierą w tej firmie!

Edyta, Analityk

To, co lubię najbardziej, to możliwość pracy w bardzo dynamicznym, międzynarodowym zespole i zawsze wyluzowana atmosfera.

Ciągły rozwój, różnorodność zadań i codzienne wyzwania sprawiają, że praca tutaj nigdy nie jest nudna, ale o tym możecie przekonać się sami!

Iza, Junior Analyst

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.


Wymagane dokumenty

Formularz aplikacyjny na stronie: http://www.gemius.pl/formularz-aplikacyjny/job/dobry-start-z-gemiusem.html