Umowa zlecenie - Digital Media Technician
Sdi Media Wołoska, Warszawa, Polska 12 września 2017

SDI Media jest największą firmą na świecie oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu dubbingu oraz subtitlingu dla przemysłu telewizyjnego i rozrywkowego. Posiadamy biura w 32 krajach i pracujemy w ponad 50 językach.

Zadania:

•Edycja i konwertowanie materiałów Audio-Video

•Tworzenie finalnych plików dla klienta na podstawie podanej specyfikacji technicznej

•Techniczna weryfikacja plików

•Tworzenie poglądowych plików AV na podstawie materiałów źródłowych

Wymagania

•Dobra znajomość oprogramowania NLE (oprogramowanie do liniowej edycji video)

•Znajomość formatów AV i standardów telewizyjnych

•Dobra znajomość j. angielskiego

•Znajomość środowiska operacyjnego Mac OS oraz Windows

•Dbałość o szczegóły

•Umiejętność pracy pod presją czasu

•Komunikatywność i zdolność pracy w zespole

•Dobre zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne

Mile widziane:

•Znajomość oprogramowania Adobe After Effects

•Doświadczenie w pracy w post-produkcji

•Praktyczna znajomość systemu WFS Rhozet

•Wykształcenie techniczne

•Doświadczenie w pracy w zespole

•Dyspozycyjność w godzinach wieczornych i w weekendy.

Oferujemy

•Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w wiodącej firmie lokalizacyjnej

•Pracę przy ciekawych projektach

•Przyjazne środowisko pracy

•Elastyczne godziny pracy

CV w języku angielskim prosimy wysyłać poprzez formularz https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=51b3ee9862fe49a29e0473a94dd140ad