Umowa o pracę - dietetyk
Sunkins – Lżejsze życie Warszawa 3 listopada 2017

SUNKINS to dynamicznie rozwijająca się sieć certyfikowanych poradni zdrowotnych czeskiej spółki SUNKINS a.s. i nowa marka w dziedzinie doradztwa zdrowotnego i redukcji wagi. Orientujemy się na wysoko zindywidualizowane doradztwo oparte o typologię odżywiania. Od czasu wprowadzenia koncepcji na rynek otworzyliśmy już 85 poradni w Czechach, na Słowacji i w Polsce.

Obowiązki:

  • prowadzenie bezpośrednich konsultacji z klientami w zakresie zdrowia, dietetyki oraz żywienia,
  • układanie jadłospisów i przygotowywanie materiałów dla klientów,
  • prowadzenie klientów w procesie zmiany nawyków żywieniowych,
  • budowanie przyjaznych i trwałych relacji z klientem,
  • wsparcie w działaniach administracyjnych i marketingowych poradni.

Wymagania

  • wykształcenie w zakresie dietetyki lub żywienia człowieka,
  • umiejętności organizacyjne, komunikacyjne, prezentacyjne oraz sprzedaży,
  • zorientowanie na potrzeby klienta,
  • zaangażowanie, niezależność, odpowiedzialność, lojalność,
  • budowanie relacji, motywowanie innych,
  • pomysłowość kulinarna,
  • chęć dalszego rozwijania się i zdobywania nowej wiedzy,
  • umiejętność pracy na komputerze.

Oferujemy

  • umowa o pracę,

  • stałe wynagrodzenie z systemem premiowym,

  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasowym,

  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy,

  • regularne szkolenia, możliwość dalszego kształcenia, rozwój zawodowy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjemne środowisko pracy.

Wymagane dokumenty

CV+list motywacyjny