Umowa o pracę - Developer SQL / .NET C#
BAKK Piastów Śląskich, Warszawa, Polska 29 czerwca 2018

Nasza firma od lat specjalizuje się w systemach finansowych, które pomagają efektywnie zarządzać procesami biznesowymi naszych klientów. Wdrażane przez nas rozwiązania utrzymujemy i rozwijamy w ramach wieloletniej współpracy. Twoim zadaniem będzie praca przy tworzeniu i rozwijaniu naszego produktu opartego o środowisko bazodanowe MS SQL oraz .NET.

Obowiązki:

  • Aktywna współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • Rozwijanie autorskich aplikacji, m.in. wpierających proces windykacji należności
  •  Tworzenie przejrzystego kodu przy pomocy Visual Studio 2015
  • Tworzenie optymalnych zapytań i procedur w SQL Server Management Studio 2012
  •  Analiza i zbieranie wymagań u klienta
  • Dokumentowanie stworzonych funkcjonalności

Wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem C# .Net 4.5
  • Znajomość Microsoft SQL Server (werjsa 2012+) potwierdzona min. rocznym doświadczeniem
  •  Znajomość WinForms potwierdzona min. rocznym doświadczeniem
  •  Umiejętność projektowania wydajnych i skalowalnych aplikacji w architekturze klient-serwer i architekturze wielowarstwowej
  • Doświadczenie w projektowaniu/tworzeniu aplikacji komercyjnych
  •  Umiejętność zbierania wymagań biznesowych oraz ich analizy
  • Umiejętność pisania dokumentacji
  •  Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość kontrolek Devexpress
  • Doświadczenie z WCF, ASP.NET 3.5 lub 4.0
  • Znajomość użytkowa i administracyjna systemów Linux
  • Doświadczenie w pracy z centralą telefoniczną Asterisk
  • Certyfikaty potwierdzające znajomość technologii Microsoft

Oferujemy

  • Kartę MultiSport,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Stały rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę
  • Nowoczesną organizację struktury pracy

Wymagane dokumenty

CV