Umowa o pracę - Developer Python
Talent HIlls Warszawa, Polska 19 lipca 2017

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych liderów branży Hight-Tech. W związku z dynamicznym rozwojem wachlarza produktów opartych o chmurę, a także prace nad rozwojem chmury prywatnej, dla naszego Klienta szukamy Python Developer’a. Dołączając do zespołu weźmiesz udział w projektowaniu, rozwoju, implementacji i integracji rozwiązań opartych o OpenStack.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, rozwój i implementacja nowych funkcjonalności oprogramowania OpenStack;
  • Rozwój narzędzi wspierających proces deployment’u w chmurze prywatnej;
  • Integracja usług cloud’owych opartych o OpenStack;
  • Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań (pisanie testów jednostkowych, code review);
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku Python;
  • Praktyczna znajomość środowiska Unix/Linux;
  • Doświadczenie w pracy z OpenStack, AWS, GCP będzie atutem;
  • Znajomość biblioteki Django oraz bibliotek JavaScript będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych).

Wymagane dokumenty

CV