Umowa zlecenie - Deloitte European Internship Program (DEIP) / Międzynarodowe Praktyki w Dziale Audytu
Deloitte Warszawa, Polska 15 marca 2019

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy – w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok – postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

W audycie zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych, oceniamy kondycję finansową organizacji i usprawniamy działania firmy. Jako praktykant będziesz mógł wykorzystać wiedzę i analityczne nastawienie do pracy w projektach realizowanych dla naszych Klientów. Dzięki różnorodnym zadaniom nauczysz się jak efektywnie współpracować w zespole.

Deloitte European Internship Program (DEIP) / Międzynarodowe Praktyki w Dziale Audytu to unikalna okazja na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych i poznanie naszej kultury organizacyjnej w jednym z europejskich biur Deloitte z perspektywą powrotu do polskiego zespołu i realizacją projektów pod okiem naszych doświadczonych ekspertów. Program obejmuje pobyt zagraniczny (do 1 miesiąca) oraz kontynuację praktyk w Polsce.

•             student III roku / absolwent studiów licencjackich/inżynierskich albo IV – V roku studiów magisterskich

•             student dowolnego kierunku, jednak rachunkowość, finanse, ekonomia lub zarządzanie będą dodatkowym atutem,

•             osoba ambitna, nastawiona na rezultaty i pracę w zespole,

•             osoba z dobrą znajomością języka angielskiego oraz pakietu MS Office,