Umowa o pracę - Data Base Administrator
CBRE Sp. z o.o. rondo ONZ 1, Warszawa, Polska 20 maja 2019

CBRE Group, Inc. to największa na świecie firma świadcząca usługi w zakresie nieruchomości i inwestycji, z przychodami w 2018 w wysokości 21,3 mld USD i ponad 90 000 pracownikami (bez podmiotów powiązanych). 480 biur (z wyłączeniem podmiotów zależnych) na całym świecie obsługuje inwestorów i najemców. Usługi CBRE obejmują transakcje i zarządzanie projektami; zarządzanie własnością; zarządzanie inwestycjami; wycenę; leasing nieruchomości; doradztwo strategiczne; sprzedaż nieruchomości; usługi hipoteczne i usługi deweloperskie.Odwiedź stronę www.cbre.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne zarządzanie bazą danych nieruchomości magazynowych oraz gruntowych Działu, dbanie o aktualizację danych, uzupełnianie brakujących nieruchomości w bazie;
  • Koordynowanie udostępniania ofert na stronie industrialgo.pl oraz portalach nieruchomościowych wraz z ich podbijaniem;
  • Pozyskiwanie informacji i danych o nieruchomościach od deweloperów, agentów oraz z Działu Research oraz z innych źródeł;
  • Wspieranie pracy agentów Działu w systemie CRM, uaktualnianie kontaktów oraz zarządzanie zawartością bazy danych w zakresie danych kontaktowych klientów;
  • Przygotowywanie materiałów do kwartalnych podsumowań rynku, zbieranie informacji od agentów, udział w kwartalnych spotkaniach IRF i na ich podstawie uaktualnianie danych w bazach;
  • Codziennie wspieranie w pracy agentów Działu, generowanie raportów z bazy danych i CRM, przygotowywanie wydruków oraz zestawień nieruchomości;
  • Wspieranie działań marketingowych Działu, monitoring działań konkurencji, przygotowywanie prezentacji, wspieranie przygotowywania materiałów reklamowych i promocyjnych;

Wymagania

 OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zainteresowanie i chęć kontynuacji kariery w branży nieruchomości komercyjnych
  • Znajomość systemu ASARI będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • Zaangażoanie i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość pakietów MS Office (w szczególnośći Excel i PowerPoint)

Oferujemy

OFERUJEMY:

Dołączając do CBRE możesz być pewny, że będziesz pracować w światowej klasy zespole i zawsze będziesz mieć ten zespół za sobą. Będziesz mieć wolność w wyborze własnej ścieżki, i pamiętaj, że ważne dla nas jest nie to jak długo z nami pracujesz, ale jak skutecznie. Już teraz dołącz do firmy #1 na światowym rynku nieruchomości komercyjnych.

Pakiet świadczeń:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie aktywności sportowej
  • Szeroki zakres profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju
  • Udział w charytatywnych i komercyjnych wydarzeniach sponsorowanych przez CBRE.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagane dokumenty

cv