Umowa o pracę - Customer Care Specialist with Russian, English and Polish
Naj International Sp. z o.o. Łomianki, Polska 12 września 2018

Dla naszego klienta, jednego z czołowych producentów i dystrybutorów działających w branży wyposażenia laboratoriów, poszukujemy osoby na stanowisko Customer Care Specialist,

Opis stanowiska:

  • współpraca z klientami firmy (głównie wschodnia Europa) pod kątem obsługi zamówień- branża laboratoryjna, (kontakt telefoniczny, e-mail),
  • rejestracja zamówień od klientów w systemie ERP, generowanie potwierdzeń,
  • profesjonalny kontakt z klientem również w przypadku złożenia reklamacji lub ewentualnych problemów związanych z realizacją zamówienia,
  • odpowiedzialność za wystawianie, wysyłanie i nadzorowanie realizacji zamówień do dostawców,
  • bieżące monitorowanie realizacji zamówień, nadzór nad ich terminowością,
  • fakturowanie należności,

Wymagania

Profil Kandydata:

  • preferowane wyższe wykształcenie,
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego – warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy w firmie handlowej,
  • doświadczenie w obsłudze programów ERP (np. SAP lub podobne) będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność / swoboda w prowadzeniu rozmów z klientem,
  • wysoka kultura osobista, staranność, odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość wykorzystywania umiejętności lingwistycznych- praca w j. rosyjskim oraz angielskim,
  • pracę w młodym, zgranym zespole,
  • międzynarodowe środowisko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet medyczny

Wymagane dokumenty

CV