Staż/praktyki - Creative Copywriter, Social Media Guru, Game Tester, UX Designer, 2D/3D Graphic Designer
Globe IT Sp. zo.o. ul. Gżegżółki 11, 02-804 Warszawa 10 stycznia 2018

Jesteśmy warszawską spółką informatyczną (software house). Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów informatycznych od projektowania koncepcji i user experience przez programowanie po wdrożenie, utrzymanie i rozwój systemów. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych, webowych i systemów szytych na miarę. U nas spotkasz się z dużą dynamiką pracy, nowymi technologiami i  możliwością wpływu na to, co się dzieje w projekcie od strony technologicznej.

Poszukujemy młodych, ambitnych, kreatywnych osób z nieograniczoną wyobraźnią do naszego zespołu.

Nie musisz mieć bogatego doświadczenia. Wystarczy zapał do pracy i odrobina kreatywności. Zapunktujesz, jeśli odpowiednio umotywujesz chęć pracy w naszym zespole

Idealny stażysta Globe IT:

• Lubi ludzi
  • Interesuje się nowymi technologiami
  • Dzieli się swoją wiedzą z innymi
  • Lubi uczyć się nowych rzeczy
  • Nie boi się wypróbowywania nowych rozwiązań
  • Jest w stanie zajmować się kilkoma zadaniami naraz
  • Chętnie czyta instrukcje i wyszukuje informacje o sprzęcie – również online
  • Ma dobre poczucie humoru (aby nie brać siebie i technologii zbyt poważnie)
  • Dobrze dedukuje i przechodzi od prostszych do bardziej skomplikowanych rozwiązań.

• Możliwość uczestniczenia w interesujących, rozwojowych projektach w różnych technologiach
  • Kartę Multisport
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji