Umowa o pracę - COPYWRITER
TFG Przyszłości 21, Łazy, Polska 2 kwietnia 2018

MAMY TYSIĄC POMYSŁÓW NA MINUTĘ I MAMY W PLANACH WSZYSTKIE JE ZREALIZOWAĆ !

WIERZYMY, ŻE MOŻESZ NAM W TYM POMÓC !

ROZWIŃ Z NAMI SKRZYDŁA I… NASZĄ ODZIEŻOWĄ MARKĘ BUTIK I LIKE!

OBECNIE ROZBUDOWUJEMY NASZ ZESPÓŁ

GŁÓWNE ZADANIA:
• pisanie i redagowanie materiałów o tematyce modowej,
• tworzenie i aktualizowanie treści na stronie internetowej,
• przygotowywanie treści ofert produktowych oraz opisów marek,
• analiza trendów w mediach społecznościowych i ich praktyczne zastosowanie,

Wymagania

OCZEKIWANIA:
• humanista nie bojący się pracy na danych, najlepiej absolwent filologii,
• lekkie pióro, kreatywność w pisaniu i redagowaniu tekstów,
• podstawowa znajomość trendów w marketingu internetowym,
• praktyczna wiedza i swobodne poruszanie się w serwisach społecznościowych,
• pozytywne nastawienie,
• mile widziane – zmysł graficzny, kreatywność i znajomość Photoshopa,

Oferujemy

OFERUJEMY:
• duży zakres samodzielności na zajmowanym stanowisku,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju,
• miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej, w której liczą się partnerskie relacje,

Wymagane dokumenty

CV