Umowa o pracę - Consultant – Business Analyst
Enxoo Sp. z o.o. al. Jerozolimskie 123A, Warszawa, Polska 24 grudnia 2018

Hi, we`re enxoo and we`re #cloudminded!

W enxoo rozwój to nasze drugie imię i jest wiele powodów, dlaczego tak mówimy 🙂 Pracujemy z nowoczesną technologią Salesforce i dzięki temu dostarczamy naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Wspieramy firmy w zarządzaniu relacjami z klientami, partnerami i pracownikami, dostarczając doradztwo i narzędzia IT, które zwiększają sprzedaż, ułatwiają realizację celów biznesowych i wspierają szybki rozwój.

Umowa o pracę - Consultant – Business Analyst

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Praca z platformą Salesforce i nieustanne poznawanie jej tajników 🙂
  • Modelowanie procesów biznesowych
  • Zbieranie wymagań funkcjonalnych od naszych Klientów
  • Współpraca z zespołem projektowym przy rozbudowie oprogramowania czy integracji z innymi systemami
  • Sporządzanie dokumentacji systemowej
  • Rozwijanie umiejętności miękkich, dzięki spotkaniom z Klientami i prowadzeniu szkoleń i prezentacji
  • Dbanie o UX

Co jest potrzebne do współpracy?

• Chęć poznania nowej technologii (Salesforce) i rozwój w obszarze IT
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim (min. B2)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość metodyki realizacji projektów informatycznych
  • Chęć rozwijania umiejętności miękkich w pracy z Klientami
  • Otwartość na nowe zadania
  • Mile widziane: pierwsze doświadczenie w analizie i modelowaniu procesów biznesowych (np. UML, BPMN)

Nasza propozycja

Praca w enxoo daje duże możliwości rozwoju i jest to szansa na udział w ciekawych projektach i wydarzeniach. Oferujemy Ci pakiet szkoleń, samodzielne stanowisko, odpowiedzialne zadania, ale też wsparcie doświadczonego mentora. Będziesz pracować z najnowszymi technologiami. Mamy świetny zespół, z którym dobrze się pracuje i żartuje Stawiamy na dzielenie się wiedzą i pomaganie sobie wzajemnie. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole organizując spotkania i wyjazdy integracyjne, oferujemy pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i Kartę Sportową).