Umowa o pracę - Configuration Manager
4IT Solutions Sp. z o.o. Warszawa, Polska 16 października 2017

Configuration Manager

Zadania:

  • Zarządzanie repozytoriami kodu tj. SVN, GIT,
  • Budowa i wersjonowanie aplikacji na podstawie kodów źródłowych,
  • Automatyzacja i integracja procesów z wykorzystaniem narzędzi tj. Jenkins/Artifactory,
  • Bieżące wsparcie zespołu developerskiego,
  • Tworzenie dokumentacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w budowie i wersjonowaniu aplikacji,
  • Umiejętności zarządzanie repozytoriami kodów SVN/GIT,
  • Znajomości narzędzi do automatyzacja i integracja np. Jenkins/Artifactory,
  • Umiejętności administracji serwerami Linux/Windows,
  • Umiejętności pisania dokumentacji technicznych,
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu konfiguracją.

Mile widziane:

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość serwera aplikacji: WebLogic / JBoss,
  • Znajomość Oracle, Postgress MSSQL,
  • Znajomość JAVA,
  • Znajomość Maven / Ant,
  • Znajomość Perl, Python, inne języki skryptowe.

Oferujemy

  • Praca na rzecz jednej z największych firm informatycznych na świecie,
  • Dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w zespole profesjonalistów.

Wymagane dokumenty

CV