Umowa o pracę - Citi – Regionalny Program Rozwojowy w Obszarze Bankowości Detalicznej
Absolvent.pl Warszawa, Polska 3 stycznia 2018

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

  • realizacja ambitnych projektów w każdym z obszarów rotacji,
  • praca u boku ekspertów i managerów poszczególnych obszarów w celu rozwoju istniejących produktów oraz wypracowania nowych rozwiązań,
  • poznanie różnych departamentów Bankowości Detalicznej oraz umiejętność zastosowania tej wiedzy w codziennych obowiązkach oraz/lub przydzielonych projektach i inicjatywach.

Wymagania

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli…

  • jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • jesteś studentem min. 3-go roku studiów; preferowane kierunki: Ekonomia/Finanse /Bankowość oraz pokrewne,
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim (Min. poziom B2),
  • interesujesz się wykorzystaniem nowoczesnych i innowacyjnych technologii, szczególnie w obszarze bankowości (FinTech),
  • posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu, cechuje Cię umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,
  • jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką,
  • dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólne cele.

Oferujemy

Czego możesz oczekiwać od programu…

  • możliwość nabycia wartościowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • pomoc w rozwinięciu potencjału poprzez indywidualne opiniowanie,
  • ciekawe szkolenia oraz opiekę i wsparcie mentora,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport),
  • feedback w czasie rekrutacji oraz na jej zakończenie oraz możliwość dalszego rozwoju kariery po zakończeniu programu.

Wymagane dokumenty

Aplikuj przez zamieszczony link: https://goo.gl/68WouX