Umowa o pracę - Citi – Program „Rozwój na Bank” w obszarze Bankowości Korporacyjnej Citi 3.8 6 opinii
Absolvent.pl Warszawa, Polska 3 stycznia 2018

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

  • Realizacja ambitnych projektów w każdym z obszarów rotacji.
  • Poznanie różnych departamentów Bankowości Korporacyjnej oraz umiejętność zastosowania tej wiedzy w codziennych obowiązkach oraz/lub przydzielonych projektach i inicjatywach.
  • Praca u boku ekspertów i managerów poszczególnych obszarów w celu realizacji powierzonych zadań.

Wymagania

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli..

  • Jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin.
  • Jesteś studentem min. 3-go roku; preferowane kierunki: Ekonomia/Finanse/ Bankowość oraz pokrewne.
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (Min. poziom B2); mile widziane dodatkowe języki.
  • Interesujesz się obszarem bankowości korporacyjnej.
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu, cechuje Cię umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką.
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólne cele..

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość nabycia wartościowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • Pomoc w rozwinięciu potencjału poprzez indywidualne opiniowanie.
  • Ciekawe szkolenia oraz opiekę i wsparcie mentora.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport).
  • Feedback w czasie rekrutacji oraz na jej zakończenie.

Wymagane dokumenty

Aplikuj przez zamieszczony link: https://goo.gl/1Svsnn