Inna forma zatrudnienia - Citi Open Day in Operations
CITIBANK EUROPE PLC (PL) Marynarska 12, Warszawa, Polska 27 listopada 2017

What do Millennials really want from
their employers?
Be like trader. Market Game.

Citi Service Center Poland* w ramach Citi Operations
Open Day zaprasza na inspirujące spotkanie!

Inna forma zatrudnienia - Citi Open Day in Operations

Be like Trader. Market Game. Business Case specjalnie przygotowany przez profesjonalistów pracujących w Regionalnym Biurze Kontroli Produktów CITI. Unikalna możliwość wcielenia się w rolę Szefa Treasury oraz udziału w wykładzie poświęconemu oczekiwaniom Millenialsów względem pracodawców.

Dla kogo?

Dla studentów, którzy chcą przekonać się, jak w praktyce wygląda ocena i zarządzanie ryzykiem finansowym . Jeśli wiesz lub chcesz się dowiedzieć – co to jest DV01, hedging, P&L oraz jak bieżące oprocentowanie wpływa na rentowność inwestycji finansowych to odpowiedni moment i miejsce!

Dlaczego warto?

Poznasz realne wyzwania w obszarze zarządzania ryzykiem, a także spróbujesz swoich sił rozważając scenariusze zabezpieczania inwestycji w grupie ambitnych studentów pod okiem ekspertów Citi.

Kiedy?

28 listopada 2017

Gdzie?

Citi Service Center Poland