Umowa o pracę - CALZEDONIA / Sprzedawca / Auchan Ursynów / cały, 3/4 lub pół etatu
Calz Polska Sp. z o.o. Puławska 427, 02-684 Warszawa, Polska 23 stycznia 2019

Aby zaaplikować, użyj linku

• Interesujesz się modą i najnowszymi trendami? Lubisz wyzwania i dynamiczne środowisko pracy?
  • Chcesz rozwijać się w sprzedaży i uczyć obsługi klienta od najlepszych?

DOŁĄCZ DO NAS!

CALZ POLSKA Sp. z o.o. to właściciel marek

CALZEDONIA INTIMISSIMI TEZENIS FALCONERI
Aktualnie na świecie mamy ponad 4200 sklepów, w Polsce jest ich ponad 130. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.

Nauczymy Cię wszystkiego! Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz oczywiście tajniki profesjonalnej obsługi klienta i sprzedaży.

Mile widziane:
• Doświadczenie w obsłudze klienta

• Znajomość języka angielskiego lub włoskiego

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb  (możliwość połączenia studiów z pracą)

• Stałe wynagrodzenie z systemem premiowym

• Pakiet benefitów (np. bezpłatną prywatną opiekę medyczną, dostęp do karty Multisport)

• Atrakcyjną zniżkę na produkty naszych marek

• Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji

• Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole profesjonalnych sprzedawców