Umowa o pracę - Business Development Specialist
Everuptive Group Warszawa, Polska 18 kwietnia 2019

Misją Talent Place jest pełne wykorzystanie potencjału drzemiącego w młodych ludziach na poszczególnych etapach życia zawodowego. Dzięki unikalnej metodzie crowdstuffingu oraz aktywnie działającej społeczności rekruterów wspieramy rozwój zawodowy osób wkraczających na rynek pracy oraz pomagamy naszym partnerom w procesach rekrutacyjnych. Dzięki profesjonalnej społeczności rekruterów, w elastyczny sposób łączymy pracodawców z najlepszymi kandydatami.

Do naszego nowego zespołu w Warszawie poszukujemy osobę na stanowisko Business Development Specialist, którego rolą będzie rozbudowa naszego portfolio klientów na terenie Warszawy oraz praca bezpośrednio z Unit Managerem.

Jeśli chcesz pracować w młodej, szybko rozwijającej się firmie o niestandardowym sposobie działania, nie lubisz stać w miejscu, jesteś otwarty/a na nowości a do tego chcesz szybko się rozwijać jedną z najbardziej innowacyjnych firm na rynku rekrutacyjnym – zapraszamy do kontaktu!

Opis stanowiska:

  • mapowanie rynku potencjalnych klientów
  • przygotowywanie komunikatów sprzedażowych
  • kontakt e-mailowy, telefoniczny z potencjalnymi klientami i umawianie spotkań handlowych
  • prowadzenie bazy klientów
  • szukanie nowych możliwości docierania do potencjalnych klientów
  • udział w spotkaniach biznesowych
  • udział w konferencjach branżowych

Wymagania

  • IV, V rok studiów
  • dyspozycyjność na pełen etat
  • doświadczenie w kole naukowym, organizacji studenckiej (najchętniej w obszarze pozyskiwania partnerstw lub współprac)
  • zainteresowanie środowiskiem biznesowym, startupowym, rozwojem firm, rekrutacją
  • orientacja na cel i działanie
  • umiejętność wyszukiwania informacji
  • wysoka komunikatywność
  • doświadczenie z klientem biznesowym min. 6 miesięcy mile widziane
  • doświadczenie w sprzedaży min. 6 miesięcy mile widziane

Oferujemy

  • wynagrodzenie oparte o podstawę i premie
  • networking wśród środowiska biznesowego startupowego oraz wśród klientów Talent Place
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • dostęp do platformy szkoleniowej skillveo
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów
  • możliwość służbowych wyjazdów do Krakowa – naszego głównego biura
  • pracę w centrum Warszawy w środowisku start-upowym

Wymagane dokumenty

CV