Staż/praktyki - Bezpłatne szkolenie i możliwość podjęcia pracy ( Oferta dla Osób z orzeczoną niepełnosprawnością )
Polski HR – A – trybut S.A. Warszawa Zachodnia, Warszawa, Polska 4 października 2016

Polski HR A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.Polski HR A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko –świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2015.

unijny projekt aktywizacji zawodowej

Szanowni Państwo,

Ruszarekrutacja młodych niepełnosprawnych z Mazowsza do unijnego projektuaktywizacji zawodowej – bezpłatną pomoc w znalezieniu zatrudnienia otrzyma 80bezrobotnych w wieku 18-24. Uczestnicy mają zagwarantowane m.in. konsultacje
z doradcą zawodowym, udział w szkoleniach i stypendia. 40 osób zostaniezakwalifikowanych na 3 miesięczny staż zawodowy.

Projektjest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój
i współfinansowany z środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego FunduszuSpołecznego. Za koordynację przedsięwzięcia na terenie województwamazowieckiego odpowiada agencja Polski HR A-Trybut.

Rekrutacjado projektu „Młodzi, kompetentni, zatrudnieni” zaplanowana jest na dwie tury –w każdej z nich wyłonionych zostanie 40 uczestników programu aktywizacyjnego.Pierwszy nabór trwa od 30 maja do lipca 2016, z kolei drugi proces rekrutacyjnyobejmie pierwszy kwartał 2017 roku.

JEŻELI:

posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności

masz od 18 do 24 lat

posiadasz wykształcenie min. średnie

nie pracujesz

nie kształcisz się (w trybie stacjonarnym)

mieszkasz na terenie woj. mazowieckiego

(subregion radomski i warszawski)

To zapraszamy Cię do udziału w projekcie, w ramach projektu otrzymasz:

poradnictwo zawodowe i diagnostyczne

wsparcie osobistego trenera pracy

szkolenia zawodowe