Umowa o dzieło - Behawiorysta/behawiorystka do weryfikacji merytorycznej tekstów (praca zdalna)
Agencja Whites 6 lutego 2019

Whites jest agencją SEO zajmującą się marketingiem i optymalizacją w wyszukiwarkach. Obecnie poszukuje chętnych behawiorystów do pracy zdalnej.

Twoje główne zadania to:

  • weryfikacja merytoryczna artykułów o psach i kotach (teksty typu „jak nauczyć psa…”, „jak oduczyć kota…”, charakterystyki różnych ras, wybór kuwety, legowiska, etc),
  • redagowanie i optymalizacja tekstów pod wyszukiwarki internetowe.

Wymagania

  • ukończony kurs beahawiorysty,
  • absolwent/absolwentka weterynarii (mile widziane),
  • znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
  • tzw. „lekkie pióro”,
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej,
  • doświadczenie w weryfikacji tekstów (mile widziane).

Oferujemy

  • współpraca zdalna,
  • przyjazna atmosfera,
  • możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych ekspertów,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy redakcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • realizacja ciekawych i zróżnicowanych zadań,
  • elastyczne godziny pracy,
  • umowa o dzieło lub B2B.