Umowa o pracę - Barista
Costa Coffee Polska S.A. Warszawa, Polska 21 czerwca 2017

Jesteśmy największą w Europie siecią kawiarni, która sukcesywnie umacnia swoją pozycję na polskim rynku. W całej Polsce działa już blisko 140 kawiarni Costa Coffee i ponad 240 maszyn Costa Express. Markę Costa stworzyli ponad 40 lat temu dwaj bracia Sergio i Bruno Costa. To wtedy stworzyli legendarną mieszankę MochaItalia, w której zakochali się Goście Costa Coffee. Nasi Bariści są Mistrzami Latte Art i codziennie serwują naszym Gościom setki filiżanek wyśmienitej kawy.

 TWOJE ZADANIA:

  • obsługa gości kawiarni oparta na gościnności i przyjaznych relacjach
  • przygotowywanie kaw i innych produktów dostępnych w naszych kawiarniach
  • troska o wizerunek swojego miejsca pracy poprzez dbałość o standardy i czystość w kawiarni

Wymagania

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • zaangażowania, entuzjazmu, łatwości nawiązywania kontaktów
  • chęci odkrywania świata kawy i rozwoju swoich umiejętności

Oferujemy

Pracując z nami gwarantujemy Tobie, że…

  • wyposażymy Cię w kartę, dzięki której będziesz pić najlepszą kawę w bardzo atrakcyjnej cenie w każdej naszej kawiarni ‒ od Bałtyku po Tatry;
  • otrzymasz umowę o pracę wraz ze wszystkimi jej profitami;
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dostęp do prywatnej opieki lekarskiej;
  • dofinansujemy Twój wakacyjny urlop lub wypad zimowy;
  • podarujemy Ci dodatkowe fundusze na świąteczno-noworoczne zakupy;
  • docenimy Cię oraz nagrodzimy premią, za dostarczone wyniki;
  • damy Ci szansę rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń i jasną ścieżkę kariery.

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=695c4ed27c3f4c068a22ce21c0b53dc7