Umowa o pracę - Bank Millennium – Konsultant w Wydziale Monitorowania Należności
Bank Millennium Spółka Akcyjna Mokotów, Warszawa, Polska 29 marca 2019

Dołącz do Banku Millennium i rozwijaj swoje talenty zawodowe w Departamencie Bankowości Bezpośredniej !

Obowiązki:

– Telefoniczny kontakt z  Klientami posiadającymi zaległe płatności w celu ustaleniu terminu spłaty zobowiązań.

– Obsługa Klientów zadłużonych zgodnie z procedurami i standardami Banku.

Wymagania

– Komunikatywność i umiejętności interpersonalne.

– Sumienność i systematyczność.

– Determinacja w dążeniu do celu.

Wykształcenie min średnie.

Oferujemy

– Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia w obszarze windykacji.

– Pracę w zgranym zespole.

– Umowę o pracę na zastępstwo, pakiet socjalny, w tym opiekę medyczną.

– Bardzo atrakcyjny system motywacyjny.

Prosimy wypełnić formularz CV online

w terminie 14 dni od daty emisji ogłoszenia.  W formularzu prosimy koniecznie podać numer referencyjny (Millenet/DBB/WMN).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagane dokumenty

CV