Inna forma zatrudnienia - Aupair LONDYN 2016/ 2017 PROMOCJA i przelot gratis z AuPair Prowork
ProworkPL EDU Londyn, Wielka Brytania 17 listopada 2016

Pobyty językowe u rodzin za granicą.
Program Au Pair USA i Europa. 16 lat doświadczenia!
ul. Warecka 8/46
00 – 040 Warszawa
Tel.: + 48 (0) 22 323 63 35
www:
Jesteśmy na FB! FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR

Co to jest Au Pair? Jak wyjechać za granicę? Program Au Pair to nauka i praca za granicą.
Jeśli masz 18 – 29 lat, znasz angielki (lub inny język) i lubisz dzieci – zostań Au Pair!
Agencja Prowork organizuje profesjonalne i bezpieczne wyjazdy Au Pair do USA, Anglii, Szwajcarii, Norwegii, Francji, Hiszpanii i innych krajów.
Pomagamy w doborze rodzin i organizacji całego wyjazdu. Kursy językowe + praca przy opiece nad dziećmi!
Au Pair to najtańszy i najlepszy sposób na podróże i naukę języków obcych!
Większość ofert Au Pair – opłacony przelot do rodziny! Skorzystaj z doświadczenia Prowork i zaplanuj swój wyjazd Au Pair za granicę!
Szczegółowe informacje znajdziesz na www.prowork.com.pl zarejestruj się i sprawdź czy możesz zostać Au Pair.
Śledź aktualności i blogi Au Pair z całego świata na www.prowork.com.pl i FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR

Wiele ofert rodzin z Londynu i okolic PILNIE od zaraz lub inne terminy 2017!

Pytania i wstępna rejestracja www.prowork.com.pl
Wyjazd Au pair z Prowork Au Pair do Anglii to dla Ciebie:
Duży wybór sprawdzonych ofert rodzin z którymi kontaktujesz się bezpośrednio
i wybierasz najlepszą ofertę dla Ciebie
Pisemny kontrakt z rodziną podpisywany przed wyjazdem do UK
Bezpłatny przelot do Londynu
Wiele rodzin oferuje extra opłacony kurs j. angielskiego!
Pomoc Prowork i partnerskiego biura w UK podczas Twojego pobytu za granicą:-)
ZAPRASZAMY! 🙂

Agencja Prowork od ponad 16 lat specjalizuje się w organizowaniu bezpiecznych wyjazdów językowych i pobytów Au Pair u rodzin za granica w Europie i USA!

Skorzystaj z aktualnej oferty na wyjazdy Au Pair do Anglii! Duży wybór rodzin z Londynu i okolic i szybkie załatwienie formalności! Teraz Twój koszt to tylko 499 + masz zagwarantowany BEZPŁATNY PRZELOT do UK. Ponadto wiele rodzin oferowanych przez Prowork pokrywa koszt kursu j. angielskiego w Anglii!

Jeśli planujesz GAPYEAR i chcesz przełamać barierę językową – zostań Au pair w Londynie i Anglii

Wyjazd Au pair to idealny sposób na pierwszy wyjazd za granicę po maturze, czy gap year na studiach! Jeśli jesteś w wieku 18 -29 lat i szukasz zmiany zostań Au Pair w Anglii! Au Pair to najlepszy sposób na podróże językowe i szybkie podszkolenie angielskiego, gdyż konwersacje  z native speakerami masz zapewnione cały czas podczas Twojego pobytu w UK jako Au pair!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair! Skontaktuj się z konsultantem Prowork AuPair telefonicznie/mailowo/Whats up i zapytaj o wyjazdy Au Pair!

• wiek 18- 29 lat
  • komunikatywny angielski
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • Au Pair musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna
  • Program Au Pair nie jest pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu praktycznego podszkolenia j. obcego.

•  6 -12 miesięczne pobyty i kontrakty Au Pair u rodzin brytyjskich ( elastyczna długość pobytu i 2 tyg. termin wypowiedzenia )
  • ładne zamieszkanie i pełne  wyżywienie
  • kieszonkowe dla Au Pair   80 – 150 funtów tygodniowo/ do 30  godz tyg

Rejestracja na stronie www.prowork.com.pl