Umowa o pracę - Audytor
DP Polska S.A. Zygmunta Słomińskiego 19, Warszawa, Polska 16 kwietnia 2019

Domino`s Pizza – znana i ceniona na całym świecie marka, posiadająca ponad 13000 lokali na przeszło 70 rynkach, światowy lider w dostawie pizzy, trzykrotny zdobywca prestiżowego tytułu „Pizza Chain of The Year”, w związku z intensywną ekspansją na polskim rynku i otwarciami kolejnych pizzerii, poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze:

Junior Operations Auditor

Obowiązki:

    • Planowanie i przeprowadzanie audytów operacyjnych w lokalach korporacyjnych i franczyzowych.
    • Kontrola przestrzegania wszystkich procedur i standardów pod kątem zgodności z wytycznymi z Domino’s Pizza International.
    • Identyfikacja problemów i formułowanie zaleceń mających na celu poprawę wyników pizzerii.
  • Zapewnienie praktycznego szkolenia dla pracowników lokali w trakcie i po przeprowadzonych audytach.
  • Przygotowywanie potrzebnej dokumentacji i raportowanie wyników przeprowadzonych audytów.
  • Wykorzystywanie zgromadzonych danych w celu efektywnego planowania wizyt w lokalach.

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe (tytuł licencjata).
  • Umiejętność samodzielnej pracy i zorientowanie na wyniki.
  • Znajomość procedur HACCP, SANEPID.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w sektorze QSR.
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej i rozwiązywania różnorodnych problemów.
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstego podróżowania (80% czasu).

Oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy).
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń (opieka medyczna Medicover, karta Multisport, zniżka na pizzę).
  • Szkolenie przeprowadzone przez Domino’s Pizza International.

Wymagane dokumenty

CV