Umowa o pracę - Au Pair USA/ praca z dziećmi i nauka 2018
ProworkPL EDU Stany Zjednoczone 24 stycznia 2018

Gap Year Au Pair  USA i Europa

Gap Year i pobyty językowe u rodzin za granicą.
Program Au Pair USA i Europa. 19 lat doświadczenia!
ul. Warecka 8/46
00 – 040 Warszawa
Tel.: + 48 22 323 63 35
e-mail: prowork@prowork.com.pl
www: www.prowork.com.pl
facebook: FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland

Instagram: Proowrk.aupair

Planujesz Gap Year za granicą? Zostań Au Pair w USA , Anglii, Szwajcarii, Francji czy Islandii

i szlifuj języki z native speakerami! Prowork Au Pair pomaga w doborze rodzin i organizacji całego wyjazdu. Kursy językowe + praca przy opiece nad dziećmi!
Au Pair to najtańszy i najlepszy sposób na podróże i naukę języków obcych!
Większość ofert Au Pair – opłacony przelot do rodziny! Skorzystaj z doświadczenia Prowork i zaplanuj swój  Au Pair Gap Year za granicą!

Dowiedz się co to jest Au Pair? Jak wyjechać za granicę? Program Au Pair to nauka i praca za granicą. Jeśli masz 18 – 29 lat, znasz angielki (lub inny język) i lubisz dzieci – zostań Au Pair!
Szczegółowe informacje znajdziesz na www.prowork.com.pl zarejestruj się i sprawdź czy możesz zostać Au Pair. Śledź aktualności i relacje  Au Pair z całego świata na www.prowork.com.pl   FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR , You Tube: Prowork Au Pair agency Poland , instagram: prowork.aupair

Umowa o pracę - Au Pair USA/ praca z dziećmi i nauka 2018

Roczne wyjazdy Au Pair do USA 2018i nauka w koledżu amerykańskim.

Kończysz studia/szkołę? Co dalej po maturze? Wyjedź na rok do Ameryki. Zostań Au Pair i ucz się angielskiego w koledżu amerykańskim. Au Pair USA z Proworkto najlepsza oferta na rynku!

Teraz w Prowork Au Pair USA roczny wyjazd z pełnym ubezpieczeniem gratis i bezpłatnym przelotem do/z USA! Organizujemy wyjazdy edukacyjne Au Pair od 19 lat!

Program Au Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej zatwierdzonym przez departament Stanu USA realizowanym za pośrednictwem uprawnionych organizacji amerykańskich. Firma Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce prowadzącym nabór do udziału w programie Au Pair USA 2018.

Program skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Ameryce, szkolić angielski i podróżować!

Jeśli lubisz dzieci i chcesz spędzić rok w Stanach Zjednoczonych i uczyć się języka angielskiego skontaktuj się z nami i sprawdź czy jak zostać Au Pair w USA z Prowork.

Oglądaj Au pair life na żywo na naszych portalach społecznościowych:

Facebook: @Prowork.AUPAIR

Snapchat: Proworkaupair

Instargram: prowork.aupair

Oraz śledź nasz kanał na YouTube: Prowork Au pair Agency Poland

Obejrzyj filmik naszej byłej Au pair z USA, która wyjaśnia kto jest Au pair i o co w tym wszystkim chodzi! J  :

• wiek 18- 27 lat
  • komunikatywny angielski
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)
  • osoba niezamężna, bezdzietna, niepaląca i niekarana
  • prawo jazdy

Wyjazdy Au Pair nie są pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu podszkolenia praktycznej znajomości j. obcego

√ roczny kontrakt na pracę Au Pair u rodziny amerykańskiej

√ 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku

√ bezpłatny przelot z Polski do/z USA

√ wiza studencka J1

√ kieszonkowe 200 USD tygodniowo czyli 10 000 USD rocznie!

√ 500 USD stypendium na kursy językowy w koledżu amerykańskim

√ rozszerzone ubezpieczenie (pełne ubezpieczenie bez żadnych dodatkowych opłat!)

Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Ameryce. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie odpowie na pytania o Au Pair w USA oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair USA. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z całych Stanów Zjednoczonych m.in. Nowy Jork, Chicago, Waszyngton, Boston, San Francisco, Los Angeles i wiele innych. Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i formalnościach wizowych. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair USA. Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce organizacji amerykańskich działających zgodnie z wymogami Departamentu Stanu w USA. Prowork Au Pair do wielu krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na Facebooku. Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.